Dünya çapında iş planlaması sunuyoruz. Biz çözüm odaklı bir şirketiz ve ihtiyaçlarınıza kısa zamanda çözümler üretiyoruz.

Strateji & Planlama

Kurumsal şirketlerin strateji hatalarını tespit edip, yeni planlama ve stratejik yol haritaları ile büyümelerine kaynak sağlıyoruz. Üretim, ithalat ve ihracat süreçlerindeki görünmeyen sorunları önceden belirleyip şirketlere kalıcılık sağlıyoruz.

E-Marketıng

Üretim, İthalat ve İhracatlarınızı daha fazla kitleye duyurmak için internet üzerinizdeki yapay zekanız oluyoruz. Yenilikçi, yapay zeka anlayışına, kitlesel müşteri platformuna ve internet üzerinden daha çok bilinir olmanıza olanak sağlayan hizmetler sunuyoruz.

Kurumsal Danışmanlık

Şirketinizin tüm kötü giden süreçlerinin analizini çıkartıyoruz. Finans, Muhasebe, İnsan Kaynakları ve daha bir çok departmanın iyileştirilmesini, zarar veren kısımların arındırılmasını sağlayacak önerilerde bulunuyoruz. Kesin çözümlerle kurumunuzu başarıya ulaştırıyoruz.

Prestijli Kurumsal Eğitimler

Sertifikalı Eğitimler

Çalışmaları yürüttüğünüz alana ait eksik olan sertifikasyonları tamamlamak.

Tecrübe Eğitimleri

Tecrübeli olduğunuz alanların eksik ve yenilikçi süreci takip eden eğitimlerini tamamlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kurumsal Danışmanlık hizmetlerimizin tamamını inceleyebilir, sizlere uygun danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Strateji & Planlama

Kurumunuzun 2 yıllık stratejik çalışması hazırlayıp, planlanlaması her departman ve yönetim kadrosu için ayrı ayrı uygulanır. Yapının temellerinin sağlamlaştırılması hedeflenir.

Finans Servisleri

Gelir ve Gider tablolarınız incelenir, zarar öngörülen alanlar için kısıtlamaya gidilir ve kaynak arayışına geçilir. Firmanız için Finansal kaynak veya ortaklık sağlar.

Fikir Danışmanlığı

Atılım yapacağınız iş alanları, finansal birikimlerinizin doğru yönlendirilmesi, gelecek yatırımlara karşı strateji hedeflenmesi, Anahtar teslim projeler sunulur.

Pazarlama & Satış

Şirketinizin tüm pazarlama ve satış stratejilerini belirler, ekibinizi oluşturur, varolan ekibinizin izlemesi gereken yol haritası belirlenir ve kazanç elde edilir.

Yazılım Danışmanlığı

Departmanların kullanması gereken yazılımlar bulunmaktadır. Raporlama özelliği bir çok firmada eksik olan bu yazılımları sizler için tasarlıyoruz.

İletişim

Kurumsal iletişim, ortaklıklar, çok uluslu iş ortaklıkları ve proje ortaklıkları gibi bir çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda sizlere hizmet sunuyoruz.

Dünya ve Türkiye genelinde, bizimle çalışmayı tercih eden müşteri verileri.

216
Müşteri Sayımız
481
Tamamlanan Projeler

Projelerimiz

Kurumların daha verimli çalışmaları ve kazanç elde etmelerine olanak tanıyan projelerimiz.

Bizden Haberler

Firmamızın yeni çalışmaları hakkında kısa haberler.

Mobil Uygulamalar

Kurumsal Firmaların İhtiyaçlarına Cevap Verebilmek Adına Mobil Uygulama Ekibimizi Kuruyoruz.

20 Mart, 2019
Penetrasyon

Sızma Tesleri ile Kurumların yazılım ve web tabanlı açıklarını kapatan ekibimiz büyük bir başarıya imza attı.

2 Nisan, 2019
İş Ortaklığı

Patentli Bilişim projelerimizden birini satın alan Dubai firması ile çok yakında iş ortaklığımızı imzalıyor olacağız.

8 Nisan, 2019

Günhan Group Danışmanlık Hizmeti 2003'den Beri Sizlere Hizmet Vermektedir.

Telefon : +90 545 44 33 004 E-Posta: info@gunhan.net